Kelnaitės

Sakoma, kad apatinis trikotažas – lyg antra žmogaus oda. Todėl labai svarbu išsirinkti tinkamus apatinius rūbus, kurie būtų ne tik gražūs, bet ir patogūs. Kuo daugiau komforto – tuo daugiau pasitikėjimo, todėl net ir tokia smulkmena kaip patogios kelnaitės iš tiesų yra pakankamai svarbi tiek mūsų vidinei savijautai, tiek formuojamam įvaizdžiui. Mums visosm norisi, jog kiekviena diena praeitų kaip įmanoma sklandžiau – šį tikslą įgyvendinsime žymiai lengviau, kai pasitiėsime savimi ir užtikrintai jausimės net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose.
Dydis, spalva ir forma - pagrindiniai kriterijai, į kuriuos vertėtų atsižvelgti renkantis moteriškas kelnaites. Siekiant maksimalaus komforto tiek kasdienybėje, tiek ir aktyviai leidžiant laisvalaikį, dažniausiai pasirenkamos kelnaitės aukštu arba aukštesniu negu standartiniu liemeniu ar kelnaitės šortukai, tuo tarpu mėgstančioms itin dailiai atrodantį apatinį trikotažą renkasi kelnaites su juostele ar dėmesį patraukančias raudonas kelnaitės. Moteriškos besiūlės kelnaitės puikiai pasiteisina tuomet, kada dėvimi gana aptempti drabužiai. Elegantiškos kelnaitės moterims pasiūtos iš itin malonios odai medžiagos modalo ir medvilnės. Kelnaitės dailiai priglunda, nevaržo judesių. Vyresnio amžiaus moterys dažnai renkasi kelnaites uždaresnėmis kojų iškirptėmis ir platesniais šonais. Klasikinis ir praktiškiausias variantas – juodos kelnaitės, puikiai tiksiančios prie tamsaus audinio sijono ar kelnių. www.mylingerie.lt internetinėje svetainėje rasite turtingą kelnaičių asortimentas: stringai, klasikinio kirpimo kelnaitės, šortukai ir daugybę kitų kelnaičių tipų be jokios abejonės nepaliks nei vienos moters abejingos! Tad kviečiame užsukti ir iš arčiau susipažinti su mūsų turimais pasiūlymais. Apatinį trikotažą deriname ir prie viršutinių rūbų, ir prie savo figūros, todėl kuo daugiau apatinių turėsime, tuo paprasčiau bus suformuoti pageidaujamą įvaizdį.
Kelnaitės moterims dabar gali būti įsigytos kur kas greičiau, kadangi nebereikia keliauti iki artimiausios parduotuvės ir gaišti. Kelnaitės internetu parduodamos atlikus vos kelis mygtuko paspaudimus – Jums tereikia išsirinkti patikusius gaminius ir mes tuomet pasirūpinsime, jog jie greitu metu būtu pristatyti tiesiai nuorodytų adresu. Tad jeigu norite jaustis patogiai ir visuomet atrodyti žavingai, tačiau ne visuomet turite pakankamai laiko gražiausio apatinio trikotažo paieškoms - toks sprendimas suteiks galimybę atsinaujinti itin efektyviai. 

Dydis
Spalva
Kaina
FiltrasSuskleisti