Soft minkštos liemenėlės

SOFT arba kitaip minkštos liemenėlės be kaušelių pakietinimų, puikiai tinka kasdieniniam nešiojimui. Dažniausiai jos skirstomos į su lankeliais arba be jų.
Minkštos liemenėlės su lankeliais turi minkštus, daliai dekoruotus gipiūru kaušelius ir įdėtus lankelius po krūtine. Šie lankeliai dailiai formuoja krūtinę, ją šiek tiek pakelia, tačiau išlaiko natūralią formą. Tokio tipo liemenėlės tinka moterims su mažom ir didesnėm krūtinėm, kurios mėgsta natūralumą.
Minkštos liemenėlės, kurios neturi  lankelių po krūtine išlaiko natūralesnę krūtinės formą, o palaikymo lygis labiausiai priklauso nuo liemenėlės konstrukcijos. Šios liemenėlės būna pasiūtos iš lygaus audinio ir dekoruotos nėriniais arba pilnai siūtos iš nėrinių. Abu variantai puikiai tinka moterims ir jaunoms merginoms. Labai dažnai tokias liemenėlės renkasi merginos, kurios yra smulkesnio sudėjimo ir turi mažesnę krūtinę. Šio tipo liemenėlės puikiai priglunda ir garantuoja maksimalų komfortą visą dieną. Liemenėlė nepaliks jokių žymių ant kūno. Šių liemenėlių petnešėlės yra įvairių pločių, priklausančių nuo liemenėlės dizaino. Internetiniame puslapyje www.mylingerie.lt rasite platų SOFT liemenėlių asortimentą, kurį galėsite įsigyti čia internete arba užsukę į bet kurią ATLANTIC parduotuvę.

Apimtis
Dydis
Spalva
Kaina
FiltrasSuskleisti
1 2 3 4