Liemenėlės pakietintos (padded)

Pakietintos liemenėlės - tai žymiai puošnesnės negu klasikinės liemenėlės. Jos dekoruotos įvairiais nėriniais, akmenukais, dekoratyviniais kaspinėliais. Šią liemenėlę dažnai renkasi moterys tuomet kai nori padailinti krutinę. Pakietintos liemenėlės puikiai tinka dėvėti kiekvieną dieną. Vis labiau augant paklausai, buvo sukurtos lygaus audinio pakietintais kaušeliais liemenėlės. Jų visiškai nesijaučia ant kūno, be to, dėl standžių kaušelių ir plonos putų medžiagos šios liemenėlės puikiai prilaiko krūtis, sukuria gražią biusto liniją. Tokios liemenėlės gaminamos ir klasikinės, ir atviros formos (push up). Ant jų nebūna jokių kaspinėlių ir kitų išsirėžiančių detalių, todėl jei velkatės aptempiančius marškinėlius iš plono trikotažo, liemenėlė be siūlių bus nepakeičiamas daiktas. Svarbiausia, kad ji būtų pasiūta iš medvilnės su mikropluošto priedu. Pakietintos liemenelės nors ir puoštos įvariais nėriniais yra labai elastingos. Jei liemenėlė yra pasiūta iš geros kokybės audinių, tuomet nėriniai bus itin minkšti, neerzins odos, dailiai priglus ir padailins krutinę.

Pakietinta kaip ir push up liemenėlę galima rinktis su daugiau ar mažiau pakietintais kaušeliais. Užtenka atsižvelgti į savo krutų formą ir dydį. Jei jūsų krutinė yra didesnė, tuomet galima rinktis liemenėlę su mažiau pakietinimo turinčiais kaušeliais. Jei esate smulkaus sudėjimo ir norite krutinę paryškinti labiau, tuomet drąsiai rinkitės liemenėlę kurios kaušeliai kietesni. Tačiau visa tai nėra taisyklės, visada geriau pasimatuoti abu variantus ir tuomet pamatysite, kuris variantas, jums labiausiai tinka.

Pakietintos liemenėlės pagrindinis principas yra lygus suformuotas kaušelis aptrauktas kitu lygiu audiniu. Taip sukuriami vizualūs apvalumai ir aukštesnis krūtinės pakėlimas. Kontūrai neišryškėja net per plonus ir aptemptus viršutinius drabužius. Pakietinta liemenėlė yra specialiai sukurta nešioti po plonais lygaus audinio drabužiais.

Apimtis
Dydis
Spalva
Kaina
FiltrasSuskleisti
1 2 3 4 5