Liemenėlės klasikinės

Klasikinės liemenėlės – dažniausiai pirminė mintis, kad tai nuobodi, beformė liemenėlė, tinkanti dėvėti tik po dideliu sluoksniu drabužių. Galbūt kadaise taip ir buvo, tačiau dabar klasikinė liemenėlė yra numeris vienas ko ieško visos klientės.
Šis produktas puikiai tinka dėvėti kiekvieną dieną, po darbo drabužiais arba tuomet kai nesinori nieko ryškaus ar traukiančio pašalinių akis.
Klasikinės liemenėlės dažniausiai yra trijų spalvų: baltos, kūno ir juodos. Kaušeliai pasiūti iš lygaus audinio, ant jų nėra jokių nėrinių, ryškių gipiuro detalių, kurie butų lengvai matomi per viršutinius drabužius.
Klasikinė tikrai nereiškia nuobodi – šios liemenėlės, kaip bet kuri kita gali puikiai pakelti ir formuoti krutinę. Neretai jūsų krūtinę padidins vienu ar dviem dydžiais dėl specialių Push up pagalvėlių.
Mėgstančioms visišką natūralumą, siūlome kūno spalvos klasikines liemenėles, jos puikiai prisitaiko prie kūno, lankeliai po krutine dailiai ją formuoja.
Juodos spalvos klasikinės liemenėlės tai lyg juoda suknelė, kuri visuomet turi būti jūsų spintoje. Su tokia liemenėle visuomet atrodysi įspudingai, juoda spalva paryškins jūsų odos spalvą. Kviečiame apžiūrėti visą mūsų klasikinę liemenėlių kolekciją ir surasti tą liemenėlę, kurios taip ilgai ieškojote!

Apimtis
Dydis
Spalva
Kaina
FiltrasSuskleisti
1 2 3