Liemenelės

Liemenėlės – vienas svarbiausių ir intymiausių moteriškų atributų, suteikiančių galimybę ne tik kasdien jaustis patogiai, bet ir išryškinti, padailinti turimus privalumus. Apatinio trikotažo medžiagoms taikomi ypatingi reikalavimai, o kiekviena moteris turi savo reikalavimus apatiniam trikotažui. Universalumas, novatoriškas dizainas, nuostabus palaikymas ir aukščiausios kokybės komfortas dėvint. Puikus dizainas, tinkantis kiekvienai. Jas renkamės priklausomai nuo dėvimų drabužių spalvos, o komfortui užtikrinti reikalingas ir tinkamai pasirinktas liemenėlės kaušelio dydis, tačiau žinant keletą paslapčių, vizualiai galima dar labiau padailinti savo išvaizdą. ATLANTIC liemenėlių kolekcijoje galite rasti net šešis skirtingus liemenėlių modelius: klasikines, pakietintas su lankeliais, Balconette, su Push up pagalvėlėmis, minkštas be lankelių ir pakietinimų ir liemenėlės maitinančioms.

Kai norisi, jog krūtinė atrodyti šiek tiek didesnė, jums tereikės liemenėlės Push-up , tuomet, kai reikia liemenėlės giliai iškirptei, praverčia Balconette tipo liemenėlės. Liemenėlės be pakietinimų ir lankelių tinka toms, kurios nori išsaugoti natūralią krūtinės formą, o taip pat jos tinka tuomet, kai ieškomos pirmosios liemenėlės mergaitėms, nešiojančioms mažesnio dydžio liemenukus. Tuo tarpu be pakietinimo, minkštesnės liemenėlės puikiai tinka dėvėti vasarą, kuomet norisi dėvėti mažiau viršutinių rūbų ir jaustis lengvai.

Tačiau ne tik liemenėlių formos turi įtakos dailiai krūtinės išvaizdai – labai svarbu atkreipti dėmesį ir į jų spalvą. Ieškančioms liemenėlės vestuvėms ar kitai ypatingai progai labiausiai tinka baltos spalvos gaminiai, mėgstančioms romantiką patinka raudonos liemenėlės, tuo tarpu klasikinių variantų mėgėjų spintoje tikrai bus bent kelios juodos ar kūno spalvos liemenėlės. Jos taip pat gali būti margos, padailintos įvairiausiais raštais ar nėriniais ar raukinukais, tad teks apsispręsti, kurios liemenėlės gražiausios būtent Jums.

O galbūt dairotės, kur gera kaina parduodamos liemenėlės apkūnioms? Šios ir kitos liemenėlių rūšys patraukliomis sąlygomis parduodamos mylingerie.lt elektroninėje parduotuvėje, tad kviečiame užsukti ir iš arčiau susipažinti su mūsų prekių asortimentu. Čia Jūsų laukia liemenėlės C, E, F, G dydžių ir daugybė kitų pasiūlymų, todėl sau tinkantį gaminį atrasite ir kai reikės liemenėlės didelei krūtinei, ir tuomet, kai domintis mažesni liemenėlės dydžiai.

Įsigyti liemenėlę dar niekada nebuvo taip paprasta, net neiškėlus kojos iš namų, tad pavyks sutaupyti ir papildomo laiko ir degalų. Išsirinkite, kurios spalvos, dydžio ir formos liemenėlė Jums yra reikalinga, o mes tuomet pasirūpinsime, jog pasirinktos prekės greitu metu pasiektų Jūsų namus ir netrukus puoštų Jūsų krūtinę. Atraskite platų ATLANTIC liemenėlių asortimentą ir suraskite savo vienintelę!

Apimtis
Dydis
Spalva
Kaina
FiltrasSuskleisti
7 8 9 10