Vyriškas apatinis trikotažas: kelnaitės, šortai, ilgi šortai

Apatinis trikotažas vyrams turi būti pasirenkamas atsakingai, nes tai turės įtakos Jūsų komfoto būsenai visą dieną. Prieš pristatant pagrindinius vyriškų apatinių kelnaičių tipus reikėtų paminėti keletą pagrindinių taisyklių ir patarimų, kuris tinka jiems visiems:

  • Kiek leidžia pasirinkimo galimybės venkite sintetinių medžiagų. Geriausias pasirinkimas vyriškoms kelnaitėms – medvilninė su šiek tiek elastano.
  • Nors vyrai nėra dideli pirkimo manjakai, tačiau pirkite dažnai, tačiau po nedaug. Juk nesinori ištisus metus mūvėti tas pačias kelnaites.
  • Nepasiduokite pirmam įspūdžiui. Ieškokite tol, kol rasite tokį prekinį ženklą, kurio gaminamo apatinio trikotažo dydis jums tiks. Jokiu būdu nepirkite per mažų kelnaičių.
  • Rinkitės solidžių spalvų ir raštų vyriškas kelnaites. Animacinių filmukų herojai ir kitos panašios iliustracijos tinka tiems, kam mažiau nei 20 metų arba jei tai šmaikšti dovana.
  • Ieškodami vyriškų kelnaičių rinkitės kokybę, o ne prekinį ženklą. Nesivaikykite garsių prekinių ženklų didelėmis kainomis, kadangi ne prekinis ženklas, o būtent modelis ir medžiaga suteiks jums patogumo jausmą.

Universalių ir pačių geriausių kelnaičių tikrai nėra – kiekvienas turėtų rinktis pagal save. Svarbiausia, kad su jomis jūs jaustumėtės patogia. Kad ir kurias kelnaites pasirinksite, problemų jas įsigyjant tikrai neturėtų kilti, kadangi jų pasiūla tikrai yra nemaža ir kiekvienas galės surasti sau patinkančias ir tinkančias.

Dydis
Spalva
Kaina
FiltrasSuskleisti