Naktinukai

Naktiniai lygiai taip pat kaip apatinis trikotažas yra svarbūs. Jie suteikia galimybę ne tik jaustis patogiai miegant, bet ir išryškinti, padailinti turimus privalumus. Naktiniams taikomi ypatingi reikalavimai, jie turi būti iš natūralių audinių, laidūs orui, nevaržyti judesių, turėti bent šiek tiek elastano, greitai garinti drėgmę, sulaikyti šilumą. Dažniausiai moterys renkasi dviejų tipų naktinukus. Vienas iš jų yra trumpi, romantiški naktinukai su siauromis petnešėlėmis pasiūti iš plono, lengvai krentančio natūralaus pluošto trikotažo. O kiti priešingai, ilgi, su rankovytėmis, šilti. Tačiau abiejų rūšių naktinukai turi būti iš aukščiausios kokybės audinių. Kiekviena renkasi pagal save. ATLANTIC naktinukų kolekcijoje galite rasti ne vieną skirtingą naktinukų modelį: juodus ar spalvotus, skirtus nėščiosioms ir maitinančioms, ilgus ir trumpus, kasdienai ar ypatingai progai.
O galbūt dairotės, kur gera kaina parduodami didelių dydžių naktinukai? Šie ir kiti naktinukai patraukliomis sąlygomis parduodamos mylingerie.lt elektroninėje parduotuvėje, tad kviečiame užsukti ir iš arčiau susipažinti su mūsų prekių asortimentu. Čia Jūsų laukia naktinukai nuo S iki 4XL dydžio ir daugybė kitų pasiūlymų, todėl sau tinkantį gaminį atrasite ir kai reikės naktinukų kasdienai ir šventei.
Įsigyti naktinukus dar niekada nebuvo taip paprasta, net neiškėlus kojos iš namų, tad pavyks sutaupyti ir papildomo laiko ir degalų. Išsirinkite, kurios spalvos, dydžio ir formos naktinukai Jums yra reikalingi, o mes tuomet pasirūpinsime, jog pasirinktos prekės greitu metu pasiektų Jūsų namus ir netrukus puoštų Jūsų kūną. Atraskite platų ATLANTIC naktinių asortimentą ir suraskite savo vienintelius!

Dydis
Spalva
Kaina
FiltrasSuskleisti
1 2 3 4