Stringai

Siaurikės arba kitaip tariant stringai, dažnas pasirinkimas, kuomet dėvimi drabužiai yra itin plono audinio arba prigludę. Moteriški stringai dažnai moteriai ar merginai suteikia didesnį pasitikėjimą savimi, nes nereikia sukti galvos, kad per rūbus matosi apatinių drabužių linijos. Kadangi šis apatinis rūbas yra itin subtilus, tinkamam jo pasirinkimui reikia skirti daugiau dėmesio negu įprastam rūbui. Siaurikių pasirinkimas gana platus nuo klasikinių, tinkančių dėvėti kiekvieną dieną iki subtilių ir nėriuotų skirtų ypatingoms progoms.
Stringai/BASIC - Komfortiškos, elastingos ir patogios kelnaitės. Dažniausiai siuvami iš lygaus audinio, kokybiškos medvilnės arba modalo. Tam kad jaustumėtės patogiai ir pasitinkinčiai visą dieną, siaurikės turi turėti medvilninį įsiuvą, tuo atveju jeigu patys pasiūti ne iš medvilnės, o iš kito audinio. Mūsų internetinėje svetainėje rasite klasikinio kirpimo, tiek puošnesnius stringus ir tanga kelnaitės moterims. Siulome baltus, kūno spalvos, šampaninius ir kitų spalvų stringus. Jei kelnės ar sijonas ypač aptempti, stringai (kelnaitės su juostele) bus puikus pasirinkimas - tikrai nesimatys jokių kelnaičių linijų.
Be klasikinių lygaus pasiuvimo stringų, taip pat didelį populiaurumą turi ir stringai pasiūti iš sintetinių audinių. Dažniausiai jie turi įvairius paraukimus, nėrinius, permatomą gipiūrą. Tokios kelnaitės nėra dėvimos kiekvieną dieną, o dažniausiai pasirenkamos įpatingoms progoms. Žinoma tokios kelnaitės nuostabi, originali ir labai pikantiška dovana, kuri nustebins kiekvieną moterį ar merginą. 

Dydis
Spalva
Kaina
FiltrasSuskleisti
1 2