Švytėk pasitikėjimu savimi!

2019-02-18

Moteriška palaidinė 15 361 112

Iš kolekcijos „SECRET“ - beveik nematoma ir sunkiai pastebima palaidinė: minkšta ir odai maloni medžiaga. Audinys turi itin plokščias apdailas ir siūles. Ši palaidinė su įsiuta liemenėle yra tiesiog „must have“ dalis. Nors tai ir apatinis drabužis.

Šio sezono vėjai tik dar labiau pabrėžia tai apie ką mada sukosi visais laikais — gerai besijaučianti moteris. Leiskite sau pasijusti podiumo deive, kuriai nepavaldūs niūrūs orai lauke. Sulaužykite standartus, jog žiemą atrodyti stilingai neįmanoma, kadangi dažniau renkamės patogius drabužius, kurie neleidžia sušalti. Tačiau viskas keičiasi! Žiemą ir rudenį mūsų apranga yra labiau ribota, todėl svarbų vaidmenį kuriant įvaizdį vaidina tinkamai pasirinkta palaidinė.

Žiema jau visai netrukus pasibaigs, tad pats metas šiek tiek plačiau praverti drabužines ir nusiteikti įsileisti spalvas, kurių 2019 pavasarį tikrai netrūks. Kviečiame susipažinti su viena iš šios žiemos / pavasario madingiausių spalvų!

Išnagrinėkime šią naujieną iki kauliukų.

Pradėkite nuo audinio. Audinys iš išorės itin minkštas, labai malonus liesti. Iš vidaus audinys jau kitoks, primena medvilnę. Tokia kombinacija leis odai kvėpuoti, lengvai pašalinti drėgmę. Tokia iš pažiūros įprasta palaidinė lengvai pritaps jūsų kasdieniniame gyvenime. Sudėtis: 95% poliamidas (mikropluoštas), 5% elastano.

O kaip yra su ta liemenėlės dalimi?

Viršutinėje palaidinės dalyje yra išformuota liemenėlė. Kaušeliai vos pakietinti, su lankeliais, kad gražiai pakelti krūtinę. Ties viduriu, palaidinė turi paraukimus. Tai labai praktiškas drabužis, kadangi dėvite ir liemenėlę ir palaidinę kartu. Liemenėlės lankeliai ir apimtis yra labai gerai paslėpta pačioje palaidinėje, todėl iš šono, net neatrodys kad kažkas yra po ja.

Petnešėlės labai tvirtos, pasiūtos iš lygaus audinio. Reguliuojamos nugaroje, nenusegamos.

Šios palaidinės viršutinė ir apatinė dalis yra tiesiog super plokščia, tad jei nuspręsite ją dėvėti, kaip apatinį rūbą, galėsite nesukti galvos kad ji matysis.

Tai labai praktiškas pasirinkimas, kurį laisvai derinkite su verslo ar laisvalaikio stiliais. Palaidinė suteiks šarmo, figura taps moteriškesnė. Akcentuokite savo nepriekaištingą skonį!

Atgal į naujienų sąrašą