Nauja maudymosi kostiumėlių kolekcija "Žemės šokis" tiesiai iš saulėtosios Ispanijos

2019-05-28

Jau galite įsigyti modernaus ir stilingo pirkėjų pamėgto ispaniško prekės ženklo „Gisela“ 2019 metų maudymosi kostiumėlių vasaros kolekciją.

Specialiai Jums atrinkome ypatingus modelius!

Šį vientisą maudymosi kostiumą siūlome dviejų stilių: tikroms tropikų gerbėjoms -  su žaismingais palmių raštais, o besirenkančioms rimtesnį stilių –užburiančios jūros žalios spalvos.

Abu maudymosi kostiumai nugaroje ir už kaklo užrišami juostelėmis, tad norint degintis paplūdimyje jas galėsite atsirišti ir mėgautis lygiu viršutinės kūno dalies įdegiu.Maudymosi kostiumėliai neturi lankelių ir yra greitai džiūstantys, tad galėsite nevaržomai mėgautis maudynių ir deginimosi malonumais!

 

Maudymosi kostiumėlis su dvipusėmis kelnaitėmis nudžiugins nemėgstančias rutinos!

Iš vienos pusės kelnaitės raudonos ir vienspalvės, o iš kitos - išmargintos baltais vasariškais ornamentais.

Tai dar ne viskas, pakietinta maudymosi liemenėlė su lankeliais turi vieną ypatingą privalumą – didinant liemenėlės apimtį padidės ir kaušelio dydis.

Taip su viena maudymosi liemenėle galėsite turėti norimą kaušelio dydį nuo B iki D.

 

Šis dviejų dalių žaismingas gėlėtas maudymosi kostiumas ne tik gražus, bet ir su galimybe paryškinti jūsų privalumus – maudymosi liemenėlė šiek tiek pakietinta, su lankeliais ir push-up efektu.

O atėjus laikui svarbiai vasaros procedūrai – deginimuisi, galite nesijaudinti dėl petnešėlių įdegio, susegti jas galima net trimis pozicijomis: tiesiai, sukryžiuotai nugaroje bei aplink kaklą.

Taip pat galite susikurti savo unikalų maudymosi kostiumėlį renkantis net iš keturių skirtingų maudymosi kelnaičių modelių – siauresnių ir platesnių, dekoratyviai surišamų

ar su galimybe paaukštinti ir pažeminti liemenį.Išsirinkite sau labiausiai patinkančias! Rekomenduojame derinti prie dviejų modelių kolekcijos „Žemės šokis“ liemenėlių.

„Žemės šokis“ maudymosi liemenėlės sukurtos derinti prie skirtingų šios kolekcijos kelnaičių. Norinčioms tobulo įdegio siūlome rinktis liemenėlę su siauromis nusegamomis petnešėlėmis. Ji taip pat yra su lankeliais, pakietinta, o silikoninės juostelės puikiai apsaugo nuo nuslydimo,tad liemenėlė tobulai priglunda prie kūno. Liemenėlė taip pat turi reguliuojamos nugaros funkciją - didinant jos apimtį padidės ir kaušelio dydis, tad su ta pačia liemenėle galėsite turėti dydžius nuo B iki C.

Antroji „Žemės šokis“ maudymosi liemenėlė taip pat turi reguliuojamą kaušelio dydį – nuo B iki D bei tinka moterims, kurių liemenėlės apimtis nuo 70 iki 95 cm. Tvirtos nenusegamos petnešėlės garantuos,kad galite jaustis komfortiškai bet kokioje situacijoje, o dailus kaspinėlis liemenėlės priekyje suteiks stilingo žavesio jūsų maudymosi rūbui!

Pasitikite vasarą su sau idealiai tinkančiu nauju maudymosi kostiumėliu! Išsirinkite jau dabar Mylingerie.lt https://bit.ly/306Ur7c arba visose Atlantic parduotuvėse  https://bit.ly/2vJq6O2.

Atgal į naujienų sąrašą