Nauja Like It kolekcija!

2018-09-25

Ryškios spalvos, jaunystė, nėriniai, švelnūs audiniai– visa tai nauja LIKE IT kolekcija! Visų pamėgta jaunatviška apatinio trikotažo kolekcija atkeliauja su naujomis spalvomis. Šis apatinis trikotažas puikiai tinka jaunoms merginoms ir moterims, kurios mėgsta natūralumą. JOKIŲ LANKELIŲ ir PAKIETINTŲ KAUŠELIŲ. Viskas minkšta, švelnu su nėrinukais. Užsidėję LIKE IT apatinį trikotažą pamiršite apie kitus liemenėlių ir kelnaičių variantus, norėsite tik jų. Siūlome  žemiau plačiau susipažinti su kiekviena naujiena atskirai:


Liemenėlė be pakietinimu 6 006 520

Net 4 skirtingos spalvos : juoda, balta, kūno spalvos, ruda ir mėlyna. Liemenėlė pasiūta iš lygaus audinio, be papildomų kaušelių pakietinimų ir lankelių po krūtine. Liemenėlės viršus, petnešėlės ir apačia dekoruota nėriniais. Nėrinukai minkšti, lengvai tempiasi todėl nevaržys judesių, nedirgins odos, nepaliks žymių. Tarp kaušelių yra dekoratyvinis raukinukas, kuris krūtinei suteikia dailesnę formą. Liemenėlė neturi užsegimo, todėl puikiai tinka kaip miego rūbas.


Moteriški apatiniai šortukai 6 006 137


Dviejų spalvų pasirinkimas: šokolado spalvos ir mėlynos. Puikiai tinka dėvėti kiekvieną dieną. Šortukai pasiūti iš lygaus audinio, todėl drąsiai galite dėvėti po prigludusiais drabužiais. Dekoruoti minkštais nėriniais, kurie savo pirminės formos nepraras net po daugelio skalbimų. Dėl savo siuvimo stiliaus šortukai dailiai įrėmins figūrą. Siūlome rinktis iš 4 skirtingų dydžių.


Moteriški apatiniai šortukai 6 016 137

Itin žavūs ir jaunatviški apatiniai šortukai jaunoms merginoms ir moterims. Galimi trys nėrinukų spalvų pasirinkimai:  šokolado, šampano ir pilkos spalvos. Šortukai dekoruoti dailiu dekoratyviniu kaspinėliu ir pakabuku. Audinys minkštas, lengvai prisitaiko prie kūno. Šortukų siūlės nedirgins odos ir nevaršys judesių. Siūlome rinktis iš 4 skirtingų dydžių.


Moteriškos kelnaitės 6016 50

Klasikinio kirpimo moteriškos kelnaitės. Kelnaičių kraštai dekoruoti šampano, pilkos arba rudos spalvos nėriniais. Nėrinukai minkšti, lengvai tempiasi, todėl nejausite jokių suvaržymų judesių metu. Kelnaitės dekoruotos kaspinėliu ir ženkliuku su gamintoju. Dėl ypatingos modalinės sudėties, šios kelnaitės tiesiog sukurtos dėvėti kiekvieną dieną. 


Apatiniai marškinėliai 6 016 450


Marškinėliai pasiūti iš pilkos spalvos modalinio audinio. Dekoruoti šampano, rudos arba pilkos spalvos nėrinukais. Apatiniai marškinėliai itin švelnūs, lengvai priglunda prie odos, nedirgina ir nevaržo judesių. 
Sukurti dėvėti kiekvieną dieną po viršutiniais rūbais. 


Apatiniai marškinėliai 6 016 460

Pilkos spalvos modaliniai apatiniai marškinėliai. Marškinėliai dekoruoši tamsiai pilkos arba šampano spalvos nėriniais aplink kaklą .Marškinėliai turi "V" formos kaklo iškirpimą.  Dekoruori dekoratyviniu kaspinėliu.Marškinėliai dailiai priglunda, nedirgina odos. Puikiai tinka dėvėti po viršutiniais rūbais. 

 

Atgal į naujienų sąrašą