Nauja apatinio trikotažo kolekcija

2019-02-01

Pradžioje tai buvo tik šeimos svajonė. Didelė ir galinga svajonė.

Svajonė buvo: padėti žmonėms jaustis gerai ir patogiai su tuo kas yra arčiausiai kūno: apatiniai. Jis turėtų būti drąsus ir nesudėtingas, sukurtas, kad jį būtų galima dėvėti su malonumu, kad būtų kaip antra oda. Lyg antroji ODA jums „SKIN for You. SKINY“

Po trisdešimties metų šeima išlaikė savo pažadą. Šiandien „SKINY“ reiškia pasitikėjimą savimi - jaustis gerai savo odoje, mylėti kūną ir jį palepinti.

 

Pristatome visiškai naują SKINY vyriškų kelnaičių kolekciją.

 

Vyriški apatiniai 080705

Šie apatiniai tiesiog tobulai sukurti tiems, kurie mėgsta klasiką. Trikampio formos kirpimas – maksimalus patogumas. Šios vyriškos kelnaitės tiesiog negali nepatikti. Jos idealiai prisitaiko prie kūno linijų. Dėl plokščių pabaigų šie apatiniai nedirgina odos, nepalieka žymių. Puiki medvilnės sudėtis leis odai kvėpuoti. Šios kelnaitės geriausias pasirinkimas kiekvienai dienai (į darbą, į vakarėlį ar į sportą). Kelnaitės pasiūtos iš lygaus audinio, spalva tamsiai mėlyna. Liemens guma platesnė, todėl jausitės užtikrintai bet kokioje situacijoje.

 

 
Vyriški apatiniai 086297

Šios vyriškos kelnaitės nepavaldžios jokiam amžiaus cenzui. Jas renkasi tiek jaunesni, tiek vyresni vyrai. Kelnaičių stilius – šortukai. Jos lengvai priglunda prie kūno, išryškina linijas. Plati juosmens guma, leis patogiai ir užtikrintai jaustis bet kokioje situacijoje. Šių kelnaičių sudėtis išskirtinė, ją sudaro 51% modalo, 41% medvilnės, 8% elastano. Svarstote ką tai galėtų reikšti? Kokios tai turės įtakos jų dėvėjimui? Viskas labai paprasta. Modalas labai dažnai vadinamas dirbtiniu šilku dėl savo ypatingo švelnumo, savybių nesitampyti ir gerai išlaikyti formą. Modalas net 50% geriau sugeria drėgmę nei medvilnė, nealergizuoja odos. Audinys labai gerai išlaiko spalvą ir neblunka .Modalas suteikia audiniui švelnumo ir lengvumo. Jas dėvint jausitės taip, lyg būtumėt be jų. Medvilnė audiniui suteikia tvarumo, todėl net ir po daugelio skalbimo, šios kelnaitės nepraras savo pradinės formos ir spalvos. Na, o elastanas, kelnaitėms suteikia tamprumo ir elastingumo. Todėl galėsite judėti laisvai, nejausdami to nemalonaus varžymo, kurį neretai jaučiame su tam tikrais drabužiais.

 
 
Vyriški apatiniai šortai 081959

Šios vyriškos kelnaitės vyro stalčiuje gali atlikti dvi funkcijas. Pirmoji dėvėti tuomet kai norisi 100 proc. laisvės. Antrasis atvejas, kuomet reikia pižamos. Pripažinsime apatinius šortus mėgsta tikrai ne visi. Tačiau tie kurie mėgsta, negali su jais skirtis niekados. Kelnaičių prilaikymas yra tik ties juosmenu. Čia plati juosmes guma – maksimaliam palaikymui. Viskas nuo gumos žemiau yra laisva. Ar gali būti kas nors geriau? Jokio suvaržymo ties kojomis, visiška judėjimo laisvė.
Kaip ir minėjome ankščiau, miegoti su jais irgi patogu. 100 proc. medvilnė leis odai kvėpuoti, lengvai sugers ir išgarins drėgmę.

 
 
Vyriški apatiniai 086664

Pristatome dar vieną modelį vyriškų kelnaičių. Priešingai negu prieš tai pristatytos kelnaitės, šios turi dar platesnę liemens gumą. Kelnaitės pasiūtos iš vos raštuoto audinio. Kelnaitės priekyje ties viduriu, turi apsiuvimą. Nugaros dalyje taip pat yra apsiuvimas, bet jis skirtas šiek tiek pakelti sėdmenis. Tai puikus pasirinkimas ekonomiškiems ir taupantiems žmonėms, kadangi šios kelnaitės parduodamos supakuotos po 2 vnt. Vienos šviesiai mėlynos, kitos tamsiai mėlynos spalvos.

Vyriškos kelnaitės 080705

Štai dar vienos trikampinio kirpimo vyriškos kelnaitės. Spalva klasikinė juoda. Kaip sakoma, juoda praktiška spalva, o vyrai labai mėgsta praktiškus dalykus. Kelnaičių liemens guma nėra labai plati. Pačios kelnaitės taip pat nėra aukštos. Audinys lygus, be jokų raštų, vientisos spalvos. Kaip ir sakėme praktiškos spalvos kelnaitės – praktiškiems vyrams, nemėgstantiems ryškių spalvų. Šių vyriškų apatinių sudėtyje 95 proc. medvilnės ir 5 proc. elastano. Tokios proporcijos leidžia audiniui išsaugoti visas geriausias savybės. Vis dar svastote ar verta jas turėti? Įsigykite ir suprasite, kad kitokių daugiau ir nenorėsite.

 
 
 
Vyriški apatiniai šortai 082327

Medvilnė, medvilnė ir dar kartą medvilnė. Tai yra viskas iš ko pasiūti šie vyriški apatiniai šortai. Liemuo su plačia guma. Šortai pasiūti taip, kad audinys kristų lengvai, neribotu judesių.  Šiuos šortus tiesiog galima pavadinti vienu žodžiu – laisvė. Visiškas patogumas tikrąja ta žodžio prasme.


 
 
 
Vyriški apatiniai 082711

Vyrų ypatingai mėgiamos vyriškos kelnaitės. Lengvas audinys, pasiūtas iš medvilnės su trupučiu elastano. Puikiai tinka dėvėti kiekvieną dieną, į vakarėlį ar sportą. Liemens guma nei per plati, nei per siaura, nepalieka jokių žymių ant kūno. Pasiuvimo stilius netradicinis, daug dėmesio skiriama detalėms, siūlėms.


 
 
 
 
Vyriški apatiniai 086249


Siūlome dar vieną praktiškos juodos spalvos modelį. Jaunatviškas audinių pjovimas ir elastingumas, užtikrinantis maksimalų patogumą ir judėjimo laisvę. Plokščios siūlės nedirgina odos. Metalinės išvaizdos juosmuo su specialiai sukurta oro kamerų technologija ir itin malonus, patogus prisiglaudimas. Šios kelnaitės pasiūtos iš dviejų ankščiausios kokybės audinių, tai yra 47% medvilnės, 47% modalo ir papildomai 6% elastano. Dėl specialios technologijos audinys yra antibakterinis ir kvėpuojantis. 

 
 
Pižaminiai šortai 086862


Šio sezono naujienos! Vyriški šortai, kuriuos galima dėvėti tiek kaip namų, laisvalaikio rūbą, tiek kaip miego. Liemuo su rašteliais. Šonuose gilios kišenės. Šortai lengvai krentantys, todėl nevaržys judesių. Sudėtyje rasite tik 100 proc. medvilnę. Mąstote, kad tai nieko ypatingo? Medvilnė yra medvilnė... Viskas yra priešingai negu Jūs galvojate. Skiny naudojama medvilnė yra išskirtinė. Vos tik palietę audinius, jūsų pirštai ir oda pajunta ypatingą audinio švelnumą ir minkštumą. O apie ilgai išliekančią spalvą ir formas, net nėra ką kalbėti. Šie miego šortai tiesiog tobulai prisitaiko prie kūno, atrodys lyg jie būtų pasiūti pagal jus.

 

 

 

 

 
 

Atgal į naujienų sąrašą