Nauja apatinio trikotažo kolekcija vyrams

2018-09-05

Jaustis patogiai savo kūne reiškia jaustis pasitikinčiu tokiu koks esi. Tai reiškia mylėti savo kūną ir juo teisingai rūpintis. Tai šokis virtuvėje ar bėgimas lietuje.
Tai pokalbis tarp pagalvių, arba tiesiog pagalvių mūšis. Nėra kitos vietos, kur norėtum būti labiau. Tu radai savo vietą, ramybę ir džiaugsmą. Jautiesi puikiai savo kūne. Kiekvienas taip jaučiasi vilkėdamas SKINY vyriškais apatiniais.

SKINY kolekcija sukurta vyrams, kurie mėgsta komfortą. Tai kolekcija vyrams, kurie labiau renkasi tradicines vieno tono spalvas arba su minimaliomis juostelėmis.
Šioje kolekcijoje nerasite audinių, kuriuose naudojami ryškūs piešinukai, nuotaikingos aplikacijos. Čia naudojama tik aukščiausios kokybės medvinė ir modalas.
Todėl audinys net po daugelio skalbimo atrodys puikiai, spalvos išliks tokios pat ryškios, apatinių forma nepakis. Tvirtos ir tuo pačiu nedirginančios odos siūlės.
Tai apatiniai tiesiog sukurti dėvėti kiekvieną dieną.

Kitaip nei kitų gamintojų produktuose, šiuose apatiniuose liemens guma yra plati ir tvirta, todėl jausite maksimalų palaikymą visą dieną.
Dėl šios priežasties, apatiniai neįsirėš į liemenį, o jį dailiai įrėmins. Todėl net platesnio sudėjimo vyrai atrodys ypač seksualiai ir patraukliai.

Visą naują vyrišką kolekciją galite apžiūrėti čia: https://www.mylingerie.lt/lt/katalogas/prekes-vyrams/vyriski-apatiniai.htm

Atgal į naujienų sąrašą