Nauja apatinio trikotažo kolekcija Moments 6

2019-08-08

Braletė juoda 1/0358 bei Braletė kūno spalvos 1/0358

Lengvutės, plonytės, puikiai paslepiamos po palaidine tačiau tuo pat ypatingai moteriškos ir seksualios - taip galima apibūdinti braletes. Naujosios kolekcijos braletės yra be pakietinimų,lankelių,tačiau pilnai ir subtiliai uždengia bei palaiko krūtinę, užsegamos nugaroje.  Pagamintos vien iš nėrinių jos itin švelniai priglunda prie kūno, o priekyje yra puoštos nediduku pakabučiu. Itin tiks moterims apatiniame trikotaže ieškančioms subtilaus seksualumo ir gundančio paslaptingumo!

Pakietinta liemenėlė juoda 1/0359 ir Pakietinta liemenėlė kūno spalvos 1/0359

Išlaikydamos prieš tai paminėtų bralečių grožį šios liemenėlės labiau tinka moterims ieškančioms tvirtesnio krūtinės prilaikymo. Šios liemenėlės pakietintos ir su lankeliais, tačiau tuo pačiu pagamintos iš nuostabaus grožio nėrinių. Itin tvirtas,platus ir gražus užsegimas nugaroje - sudarytas net iš penkių stulpelių leis visuomet jaustis saugiai. Ši liemenėlė švelniai priglunda prie kūno ir šiek tiek formuoja krūtinę. Puikus pasirinkimas vertinančioms eleganciją ir funkcionalumą!

Liemenėlė be pakietinimų juoda 1/0360 ir Liemenėlė be pakietinimų kūno spalvos 1/0360

Šios liemenėlės minkštos, be pakietinimų,tačiau su lankeliais. Šių liemenėlių kaušeliai pilnai uždengia krūtinę, todėl jausitės patogiai visą dieną. Kaušeliai dekoruoti nėriniais, tačiau nematomi po drabužiais. Petnešėlės itin minkštos ir švelnios medžiagos, reguliuojamos nugaroje, jas galima dėvėti tradiciniu būdu arba sukabinti į "X" formą ir nuimti dalį įtampos nuo pečių. 

Pakietinta liemenėlė juodos spalvos 1/0361 ir Pakietinta liemenėlė kūno spalvos 1/0361

Šios liemenėlės pakietintos,su lankeliais, tačiau be push-up pagalvėlių,tad puikiai tiks mėgstančioms derinti natūralumą su tvirtumu. Šių liemenėlių kaušeliai pilnai uždengia krūtinę, todėl jausitės patogiai visą dieną. Kaušelių forma puikiai įrėmins figūrą, subtiliai paryškins tarpelį tarp krūtų,o petnešėles galėsite dėveti kaip patogu, tiek tradiciniu būdu,tiek sukabintas į "X" formą. Žavingi nėriniai leis pasijusti gražiai kiekvieną dieną!

Moteriškos kelnaitės juodos spalvos 1/0437 ir Moteriškos kelnaitės kūno spalvos 1/0437

Nėriniuotos kolekcijos kelnaitės - siaurikės. Itin minkštos, švelnios, nedirgina odos, turi dvigubą medžiagą priekyje. Puikiai dera prie visų Moments 6 kolekcijos liemenėlių!

Moteriškos kelnaitės juodos spalvos 1/0438 ir Moteriškos kelnaitės kūno spalvos 1/0438

Tokios pat švelnios, patogios ir puošnios,tačiau klasikinio kirpimo kelnaitės.Puikiai dera prie visų Moments 6 kolekcijos liemenėlių!

Moteriškos kelnaitės juodos spalvos 1/0445 ir Moteriškos kelnaitės kūno spalvos 1/0445

Šios kelnaitės aukštesniu liemeniu, apatinė dalis šiek tiek pažeminta, švelniai priglunda prie kūno, nespaudžia,nedirgina odos. Puikiai dera prie visų Moments 6 kolekcijos liemenėlių!

Atgal į naujienų sąrašą