Kaip išsirinkti tinkamiausią maudymosi kostiumėlį?

2018-06-29

Dalinamės kokiomis įžvalgomis ir rekomendacijomis apie ATLANTIC maudymosi kostiumėlius parašė Saulės miestas! Galbūt ši informacija Jums padės greičiau ir lengviau apsispręsti.


Gėlėti maudymosi kostiumėliai

Jau ne vienerius metus gėlių raštai užkariauja podiumus, o šie metai taip pat nėra išimtis. Šį sezoną populiarūs ir stambūs, ir smulkūs gėlių raštai, o svarbiausias akcentas – jų gausa. Kuo margiau – tuo geriau! Verta nepamiršti ir to, kad gėlėti maudymosi kostiumėliai vizualiai padidina krūtinę, tad tai gali tapti jūsų maža atostogų gudrybe.

IMG_4034

Juoda spalva

Ši, niekada iš mados neišeinanti spalva, tinka santūresnėms, bei nenorinčioms išsiskirti moterims. Juodi ir vientisi maudymosi kostiumėliai puikiai paslepia atsikišusį pilvuką, o juodas bikinis su aukso detalėmis gali atrodyti net itin prabangiai.

IMG_4055

Ryškios spalvos

Įdegusi oda harmoningai dera su ryškiaspalviais maudymosi kostiumėliais. Ryškios spalvos kiekvienais metais dominuoja ir „Victoria‘s Secret“ maudymosi kostiumėlių kolekcijose. Tad jei esi drąsi ir gali pasigirti puikiu šokoladiniu įdegiu, tuomet nedvejodama griebk ryškios spalvos maudymosi kostiumėlį – tikrai neliksi nepastebėta paplūdimyje!

IMG_4033

Daugiau informacijos apie kokius maudymosi kostiumėlius siulo ATLANTIC, galite paskaityti čia: https://saulesmiestas.lt/koki-maudymosi-kostiumeli-rinktis/

Atgal į naujienų sąrašą