Didžiulo pasisekimo sulaukusi Giselos „Numer One“ kolekcija grįžta su naujomis spalvomis!

2018-07-17

Didžiulo pasisekimo sulaukusi Giselos „Numer One“ kolekcija grįžta su naujomis spalvomis!

Gisela vienas iš nedaugelio apatinio trikotažo gamintojų, kuris vertina natūralų moters grožį ir jį puoselėja. Būtent tam tikslui buvo išleista atskira kolekcija „Number One“. Šios kolekcijos tikslas atkreipti visų moterų dėmesį, kad mes visos esame gražios, o ne tik merginos ant žurnalų viršelių. Tik mes pačios galime pasakyti sau ant kiek esame gražios ir niekas kitas.  

Number One kolekcija išskirtinė tuo, kad sukurta tiek smulkaus sudėjimo moterims, tiek stambaus su iškilesne krūtine.

Šiais metais Number One kolekcija grįžta su naujais keturių spalvų modeliais.

Pirmasis modelis C1/0308
Šį modelį galima rinktis iš dviejų spalvų: rausvos ir melsvos spalvos. Liemenėlė klasikinio modelio, pakietintais kaušeliais, be lankelių. Liemenėlės petnešėlės nugaroje turi specialių kabliuką, su kurio pagalba petnešėlės galima sukabinti viena su kita ir taip kryžiuoti. Liemenėlės apimtis turi 4 pozicijų užsegimą, todėl liemenėlė bus maksimaliai prigludusi prie kūno, tačiau lygiai taip pat nevaržys laisvai judėti.  Antrasis modelis yra C1/0329 DAY
and NIGHT.
Šio liemenėlės modelio išskirtinis bruožas, kad kaušelių lankelius galima lengvai išimti, tuomet liemenėle bus pritaikyta miegojimui naktį. Liemenėlės kaušeliai pasiūti iš tokios medžiagos, kad pajūtis lyg antros odos. Jokių žymių ar diskomforto po drabužiais. Dėl specialaus audinio, liemenėlė itin maloni prie kūno. Šią liemenėlę galima rinktis tarp dviejų spalvų: rausvos ir melsvos.
Trečiasis Numer One modelis yra C1/0333.
Šis modelis sukurtas moterims, kurių krūtinės kaušelis yra C ir D dydžio. Priešingai negu kiti modeliai, šios liemenėlės viršus nėriniuotas. Liemenėlės kraštai dekoruoti dekoratyvinėmis juostelėmis. Ši liemenėlė išskirtinė tuo, kad turi anatominę nugarą. Tai yra prisitaikančią prie jūsų nugaros išlinkimų. Kaušeliai pakietinti, todėl bet kokia krūtinė bus dailiai pakelta ir suformuota. Šis modelis taip pat yra dviejų spalvų: rausvos ir melsvos.

 


Ketvirtasis Number One modelis yra C1/0340
Daugelis moterų yra įsitikinusios, kad push up liemenėlės turi būti su papildomomis pagalvėlėmis. Tačiau Gisela pristato push up liemenėles be papildomų pagalvėlių. Šios liemenėlės puikiai pakelia krūtinę, sukurdamos push up efektą, lyg būtų su pagalvėlėmis. Liemenėlės petnešėlės turi specialių kabliuką petnešėlėms sukryžiuoti. Kaušelių kraštai turi nematomą pabaigą. Juosmens apimtis turi 4 užsegimo pozicijas, todėl liemenelė puikia priglus, suteikdama maksimalų patogumo jausmą.

 

Atgal į naujienų sąrašą