Bestform kolekcija visose ATLANTIC parduotuvėse

2019-02-15

Bestform kolekcija visose ATLANTIC parduotuvėse

 

Į ATLANTIC parduotuves atkeliavo, visiškai naujo gamintojo apatinis trikotažas.
Bestform – tai prancūzų gamintojas. Pagal populiarumą Prancūzijoje užimantis 2 vietą. Šio gamintojo apatinis trikotažas turi savo unikalią pasiuvimo techniką.

1.       Plačios, reguliuojamos petnešėlės ir „U“ formos nugaros kirpimas.

2.       Plati, aukšta ir patogi centrinė dalis tarp kaušelių.

3.       Tvirta liemens apimtis, kad krūtinė būtų makslimaliai prilaikoma.

4.       Švelnus audinys, kuris lengvai priglunda ir malonus jausti ant odos.

5.       Plati nugaros ir šonų apimtis, dar didesniam patogumui.

 

Liemenėlė be pakietinimų "Luccia“ BL59409
Ši liemenėlė yra numeris vienas, tarp visų perkamiausių liemenėlių. Šią liemenėlę, galima priskirti romantiškajai linijai. Kadangi ji praktiškai pasiūta iš nėrinių ir dekoruota įvairiom smulkiom detalėm. Kaušeliai neturi jokio pakietinimo ir pakėlimo, todėl jūsų krūtinė atrodys itin natūraliai. Liemenens apimtis dekotuota nėriniais, lyg veidrodinis atspindys, kaušelių viršus puoštas tokiom pat juostelėm. Petnešėlės plačios, todėl moterims, kurios turi didesnę krūtinę neliks įspaudimo žymių ties pečių sritimi.  Ko pasekoje nejausite sunkumo nugaroje po ilgos dienos. Centrinė liemenėlės dalis turi aukštesnį keltuką, todėl krutinė bus visuomet prilaikoma. Kaušelių dydžiai nuo C75 iki F90. Ši liemenėlė tiesiog privalo būti kiekvienos moters apatinio trikotažo stalčiuje!

 

 

Moteriškos kelnaitės "Luccia" BL03409
Šios kelnaitės yra aukštesnės negu klasikinio kirpimo kelnaitės. Toks kirpimas išryškina figūros privalumus, optiškai ją padaro smėlio laikrodžio formos. Kaip ir liemenėlė, šios kelnaitės puoštos permatomais nėriniais ir aukso spalvos detalėmis.  Nugaros dalis pasiūta iš lygaus audinio. Siūlės plokščios, todėl po viršutiniais drabužiais jos tarsi nematomos. Audinys labai lengvas ir minkštas. Šios kelnaitės puikiai tinka dėvėti kiekvieną dieną.

 

 
 
 
Liemenėlė be pakietinimų "Pampelune" BL14453
Dar viena liemenėlė, kurią galima priskirti romantiškajai linijai. Liemenėlės kaušeliai pilnai dengia krūtinę. Aukštesnis keltukas tarp kaušelių. Liemenėlės priekis pasiūtas praktiškai vien iš nėriniuoto audinio. Nėra jokio kaušelių pakietinimo. Ši liemenėlė puikiai tinka pavasariui, kuomet norisi nusimesti visus sunkius drabužius ir pajusti pavasario lengvumą. Petnešėlės taip pat dekoruotos nėriniais, tačiau žymiai tvirtesniais. Petnešėlės nenusegamos, reguliuojamos nugaroje. Liemens apimtis nugaroje pasiūta iš lygaus audinio, be papuošimų. Ši liemenėlė, tiesiog sutverta dėvėti kiekvieną dieną. Dydžiai nuo C70 iki G95.


Moteriškos kelnaitės "Pampelune" BL07453
Šias kelnaites galima apsakyti tik vienu žodžiu „WOW“. O jei dar kartu priderinsime ir liemenėlę, tuomet bus dvigubas WOW! Liemuo su plačia guma. O viska kita tik permatomi nėriniai. Kelnaitės turi medvilnės įsiuvą, todėl nejausite jokio diskomforto. Patys nėriniai minkšti, lengvai tempiasi. Tačiau negalvokite, kad šios kelnaitės tai vienadienis drabužis, kurį išskalbus reikės mesti lauk. Priešingai. Šios nėriniuotos kelnaitės, pasiūtos iš labai kokybiškų audinių, kurie net ir po skalbimo nepakeis savo išvaizdos. Siūlome rinktis iš 4 dydžių (40,42,44,46).

 

Liemenėlė be lankelių "Cotton comfort BL535"

Šio tipo liemenėlės yra tiesiog Bestform niša. Liemenėlė visiškai neturi lankelių po krūtine. Kaušeliai pilnai dengti. Priekyje petnešėlės itin plačios, todėl krūtinė yra tvirtai prilaikoma. Ši liemenėlė puikiai tinka dėvėti, bet kurio tipo krūtinei, taip pat nėščiosioms. Apimties juosta yra plati, taip sukuriamas stabilesnis krūtinės palaikymas. Klasikinės juodos spalvos.
 


Liemenėlė be pakietinimų "Moulded" BL72335
Liemenėlė iš labai minkšto mikropluošto. Kaušeliai pasiūti iš lygaus audinio, nematomi po viršutiniais drabužiais. Liemenėlė puikiai tinka dėvėti kiekvieną dieną. Juosmens apimtis plati, todėl jausitės patogiai visą dieną. Petnešėlės platesnės, pasiūtos iš lygaus audinio. Nenusegamos, reguliuojamos nugaroje. Dydžiai nuo C80 iki E95.

Taip pat galima rinktis ir kūno spalvos "Moulded" BL72335 liemenėlę.

Atgal į naujienų sąrašą