Apie gamintojus

ATLANTIC - yra didžiausias lenkų gamintojas, gamina tiek moterišką, tiek vyrišką apatinį trikotažą. Produkcija pasižymi kokybe, orientuojasi į prabangų segmentą. Atlantic misija - kurti drabužius, kurie puikiai reaguoja į kūno poreikius ir suteikti komforto jausmą. Atlantic samdo specialistus, kuriems mada ne tik darbas, bet ir aistra. Atlantic produkcija paplitusi Lenkijoje, Rytų ir Vidurio Europoje, Rusijoje, Ukrainoje. Per 15 metų Vidurio ir Rytų Europos rinkose Atlantic gaminiai gavo daug prizų ir apdovanojimų, produktų kokybė buvo įvertinta tiek vartotojų, tiek profesionalų.

Atlantic siūlo klientams, viską ką gali padaryti geriausiai - apatinius. Jų produkciją apima ir maudymosi kostiumėliai, pižamos ir kojinės, chalatai, šlepetės ir kiti aksesuarai.

Gorsenia - yra vienas iš pirmaujančių  apatinio trikotažo gamintojų Lenkijos rinkoje, turintis daugiau nei 50 metų patirtį. Gamintojas vykdo slapčiausius moterų troškimus, siūlydamas išskirtinį ir unikalų apatinį trikotažą. Kolekcijoms naudojami naujausių tendencijų audiniai ir pasiūvimai pateisina net pačių išrankiausių moterų lūkesčius, ir atitinka įvairaus amžiaus moterų poreikius.

Kolekcijos apima: „Push-up" liemenėlės, plonu paralonu pakietintos liemenėlės,  liemenėlės pakietintos iki pusės, minkštos liemėnėlės, kelnaitės, šortai, korsetai, marškinėliai, keliaraiščiai, diržai kojinėms prisegti.

Be standartinės juodos ir baltos kolekcijos gamintojas stebina plačia spalvų gama ir novatoriškais sprendimais, kurie dvelkia elegancija. Gorsenia parduoda savo produkciją visoje Lenkijoje, ir eksportuoja savo kolekcijas visame pasaulyje, kaip pvz: Prancūzijoje, Anglijoje, Šveicarijoje, JAV, Rusijoj ir t.t.