Apie gamintojus

NINA VON C

UAB Insema yra  vienintelė vokiečių apatinio trikotažo gamintojo NINA VON. C., prekinio ženklo atstovė Lietuvoje.

Gamyboje NINA VON. C. naudoja tik natūralius pluoštus, tokius kaip gryna medvilnė ir organinė medvilnė, taip pat nemažoje dalyje gaminių yra labai klientų pamėgtas audinys modalas, mikromodalas bei viskozė. Klasikinėje kolekcijoje klientai gali rasti prabangią „vilnos - šilko“ liniją: kelnaitės bei apatiniai marškinėliai. Ši linija ypač tinkama šaltuoju metų sezonu.

NINA VON. C. tiki, kad tik geriausia kokybė ar odai tinkantis mikropluoštas suteikia puikų dėvėjimo jausmą. Funkcionalumas taip pat vaidina svarbų vaidmenį.

Internetinėje parduotuvėje galite rasti liemenėles, kelnaites, naktinius, apatinius marškinėlius,  kurie yra kvėpuojantys, reguliuojantys temperatūrą ir sugeriantys drėgmę. Aukšta kokybė ir kruopšti apdaila yra pagrindinis šio prekės ženklo sėkmės pagrindas. Naujausias mados tendencijas rasite šiuose patogiuose, vizualiai patraukliuose modeliuose. Apatinio trikotažo gamintojas NINA VON. C. garantuoja aukščiausią dėvėjimo komfortą ir prisitaikymą prie kūno.

NINA VON C. - tai geriausias apatinis trikotažas, apatiniai drabužiai moterims, kurios nori būti išskirtinės ir vertina aukščiausią kokybę.

CORNETTE

"Cornette" yra Lenkijos moterų, vyrų ir vaikų apatinio trikotažo gamintojas. Bendradarbiaudami su geriausiais dizaineriais ir naudodami geriausios kokybės medžiagas, Cornette prekės įgijo puikią reputaciją bei klientų pripažinimą. 

Produktų asortimente siūlome: vyriškas kelnaites, vyriškas ir moteriškas pižamas, marškinėlius, maudymosi glaudes bei naktinius.

Kiekviena kolekcija pabrėžia individualumą bei eleganciją.

Reikėtų atkreipti dėmesį į puikiai parinktus marškinėlius, akcentuojančius vyriško kūno grožį.

Vyriškuose apatiniuose dominuoja šiuolaikiniai audiniai: modalas, viskozė bei medvilnė ir naujoviški spalvų deriniai. Dizainas išsiskiria minkšta, plokščia vyriškų kelnaičių guma, plokščiomis jungiančiomis siūlėmis. Vyriškų kelnaičių modeliai garantuoja klientui patogumą. Audiniuose esanti lycra užtikrina audiniams minkštumą ir ilgaamžiškumą. Pižamos, naktiniai ir miego drabužiai suteikia patogumą, šilumą bei sveiką miegą.

Moteriškose pižamose dominuoja medvilnė, modalas ir viskozė.

GISELA

UAB Insema yra vienintelė šio ispanų apatinio trikotažo gamintojo atstovė Lietuvoje. Gisela yra labai modernus ir stilingas prekės ženklas su savo mados filosofija. Gamintojas kuria gražius, funkcionalius ir patogius produktus. Į kiekvieną savo siuvamą produktą Gisela įdeda daug meilės, nemaža dalis produkcijos yra siuvama rankomis. Todėl devėdami liemenėlę arba kelnaites, jausitės lyg nešiotumėt brangenybę. Apatinis trikotažas tobulai sukurtas dėvėti visą parą. Visame gamybos procese vyrauja 5 kolekcijos: gisela basics; gisela moments; gisela play; gisela suite; gisela move.

Gisela basics kolekcija pasižymi natūralumu, moteriškumu ir patogumu. Klasikinėje kolekcijoje rasite liemenėlių su push up +1 ir push up +2 pagalvėlėmis, su push up efektu be papildomų pagalvėlių, pakietintų ir minkštų be pakietinimų. Vyrauja balta, juoda ir kūno spalvos, lygūs audiniai.  Liemenėlių išskirtinis bruožas, kad petnešėles galima kryžiuoti nugaroje, nusegti pilnai arba susegti per kaklą. Net nusegus pilnai petnešėles, liemenėlė puikiai laikys krūtinę, nenuslinks žemyn.

Gisela moments – klasikinė linija. Šią kolekciją sudaro liemenėlės be lankelių, push up +1, pakietintais, pilnai dengtais kaušeliais. Liemenėlės įvairių spalvų, nuo klasikinės juodos iki pilkų ar dryžuotų. Kaip ir klasikinės kolekcijos, mados linijos liemenėlių petnešėles galima nusegti visai, užsegti per kaklą, kryžiuoti nugaroje arba nešioti tradiciniu būdu.

Gisela play - tai itin jaunatviška, ryškių spalvų ir raštų kolekcija, skirta moterims ir merginoms, kurios nori būti išskirtinės ir pastebėtos. Kaip ir kitose kolekcijose, čia galima rasti liemenėlių be pakietinimų, lankelių, su push up +1 pagalvėlėmis.

Gisela suite - tai itin ekstravagantiška mados kolekcija, skirta ypatingoms progoms ir potyriams.

Gisela move – kolekcija skirta sportuojančioms moterims. Ją sudaro sportinės liemenėlės, palaidinės, kelnės, bridžai, džemperiai, šortai. Sportinės liemenėlės pritaikytos skirtingoms sporto šakoms, todėl užsiimdamos bet kuria sporto šaka, visuomet jausitės patogiai. Kolekcija pasižymi itin dideliu drėgmės sugėrimu ir greitu džiūvimu. Drabužiai pasiūti iš itin geros kokybės audinių, todėl net po daugelio skalbimo, drabužiai atrodys taip, lyg nauji.