Apie mus

UAB “INSEMA”   – viena iš prekybos apatiniu trikotažu lyderių Lietuvoje, šiuo metu valdanti 8  fizinių parduotuvių tinklą didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje) bei internetinę parduotuvę www.mylingerie.lt  

Įmonė įkurta 2009 metais. Joje šiuo metu dirba daugiau nei 20 darbuotojų. UAB „INSEMA“ valdomi prekiniai ženklai – „ATLANTIC“ ir „MYLINGERIE“.

Savo veikloje siekiame ilgalaikio, atsakomybe, geranoriškumu ir bendrais tikslais paremto bendradarbiavimo su klientais bei partneriais.

 „ATLANTIC“ ir „MYLINGERIE“  apatinio trikotažo parduotuvėse Jūs rasite didelį aukščiausios kokybės prekių pasirinkimą moterims ir vyrams. Kokybė ir ilgaamžiškumas, maksimalus patogumas yra tai ką visuomet siūlome savo klientams. Apatinis trikotažas skirtas savimi pasitikinčioms moterims ir vyrams, turintiems savo išskirtinį stilių arba norintiems jį susikurti. Su mūsų produkcija tiek moteris, tiek vyras taps ypatingas, įdomus ir be abejonės stilingas. 

Mūsų parduotuvėse rasite geriausią pasirinkimą Jūsų norams ir poreikiams. Čia rasite apatinį trikotažą kasdienai ir ypatingoms progoms – įvairaus tipo ir dydžio liemenėlės ir kelnaitės moterims bei vyrams. Turime patogių ir madingų vyriškų ir moteriškų miego rūbų, tokių kaip naktiniai, pižamos, chalatai.

Ieškote madingų, patogių ir ilgaamžių prekių sportui ar maudynėms? Sportuojančioms moterims siūlome platų sportinių liemenėlių, šortų, kelnių asortimentą. Išskirtinė bei žavi maudymosi kostiumų moterims ir vyrams kolekcija laukia Jūsų. Siūlome platų asortimentą vientisų ir atskirų maudymosi kostiumėlių, tunikų ir paplūdimio aksesuarų.

Turime itin platų nestandartinių dydžių prekių pasirinkimą. Galėsite įsigyti formuojančio apatinio trikotažo: kelnaičių, bodžių bei marškinėlių. Galime pasiūlyti apatinio trikotažo esamoms ir būsimoms mamytėms, kurį sudaro Jums puikiai pritaikyti naktiniai ir liemenėlės.

Visa tai taip pat lengvai rasite bei išsirinksite mūsų internetinėje parduotuvėje www.mylingerie.lt

Mūsų personalas nuolat dalyvauja mokymuose bei lankosi specializuotose tarptautinėse parodose, lanko mūsų tiekėjus, gilinasi bei domisi naujausiomis pasaulio mados tendencijomis.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad remiantis moksliniais tyrimais 80% pasaulio moterų nemoka tinkamai pasirinkti liemenėlės dydžio. Nuo tinkamai parinktos liemenėlės priklauso moters išvaizda ir savijauta. Mūsų aukštos kvalifikacijos personalas Jums visuomet maloniai patars ir padės pasirinkti tinkamiausią modelį. Mes visuomet dėmesingai išklausysime Jūsų poreikius ir pasiūlysime Jums geriausius sprendimus.